سئو وردپرس

سئو وردپرس

موتورهای جستجو نظیر گوگل، یک منبع عالی و رایگان برای افزایش ترافیک و فروش هر کسب‌وکاری است؛ بنابراین برای هر سایتی افزایش رتبه در گوگل و سایر موتورهای جستجو اهمیت زیادی دارد. خوشبختانه وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای بهینه و استاندارد است و از نظر کدنویسی مشکل خاصی ندارد. با این حال باید سئوی فنی و پایه سایت خود را به خوبی انجام دهید تا فاکتورهای ضروری برای رسیدن به رتبه‌های اول گوگل را داشته باشید. اگر تخصص کافی برای این کار را ندارید، می‌توانید از خدمات سئو وردپرس استفاده کنید تا آن را به صورت اصولی انجام دهیم. اگر در مورد این خدمات سئو وردپرس سوالی دارید، می‌توانید درخواست مشاوره رایگان بدهید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

سئو وردپرس

چه کارهایی در سایت وردپرسی شما انجام می‌دهیم؟

خدمات سئو برای وردپرس نیاز هر سایت وردپرسی است! ما در خدمات سئو وردپرس، سئو فنی و پایه سایت شما را انجام می‌دهیم و باید توجه داشته باشید که اگر تنظیمات پایه سئو در سایت وردپرسی شما انجام نشده باشد، هیچ فعالیت دیگری تاثیری در رتبه سایت شما نخواهد داشت. در خدمات سئو موارد زیر را به شکلی اصولی انجام می‌دهیم:

تنظیمات پایه سئو در وردپرس

تنظیم افزونه تجاری Yoast سئو

فعال‌سازی و تنظیم SSL در سایت

بهینه‌سازی ساختار سایت و استانداردسازی آن

اتصال سایت به (Google Search Console) گوگل

بهینه‌سازی تگ‌های هدینگ (H) در صفحات سایت

ایجاد نقشه سایت (XML Sitemapx) استاندارد در سایت

یک بار مشاوره در زمینه سئو و تولید محتوا

و هر چیزی که یک سایت وردپرسی در سئو به آن نیاز دارد.

خدمات سئو فنی در پکیج تجاری پشتیبانی وردپرس به صورت رایگان انجام می‌شود

تولید محتوا برای سایت و کسب‌وکار

سئو وردپرس مناسب برای انواع سایت‌ها

اگر مدیر یک سایت هستید، به سئو وردپرس و خدمات ویژه آن نیاز دارید

تنظیمات سئو

در سایت‌های وردپرسی برخی تنظیمات برای سئو وجود دارد که باید متناسب با استانداردها و قوانین سئوی گوگل انجام شود.

ارائه گزارش‌های اولیه و نهایی

در خدمات سئو و بهینه‌سازی وردپرس قبل و بعد از انجام خدمات سایت شما را آنالیز می‌کنیم؛ گزارش هر دو مرحله را در اختیارتان قرار می‌دهیم.

افزونه سئو

افزونه سئو به شما کمک می‌کند تا محتوای بهینه تولید کنید و تنظیمات سایت را انجام دهید؛ ما بهترین افزونه تجاری سئو را برای شما تنظیم می‌کنیم.

مشاوره سئو و تولید محتوا

انجام تنظیمات فنی سئو همه‌چیز نیست! پس از انجام خدمات سئو و بهینه‌سازی وردپرس به شما مشاوره سئو و محتوا می‌دهیم تا بتوانید رتبه سایت خود را افزایش دهید.

_

در مورد سئو وردپرس بیشتر بدانید

اگر دوست دارید در مورد سئو و بهینه‌سازی وردپرس بیشتر بدانید، خواندن مقالات زیر را پیشنهاد می‌کنیم

یک محتوا ارزشمند چه ویژگی‌هایی دارد؟

یک محتوا ارزشمند چه ویژگی‌هایی دارد؟

یک محتوا ارزشمند چه ویژگی‌هایی دارد؟

سوالات متداول کاربران

سوالی دارید؟ پاسخ خود را در میان سوالات زیر پیدا کنید

سئو چیست و چرا باید خدمات سئو وردپرس استفاده کنیم؟

هر کسب‌وکاری به سئو نیاز دارد؛ سئو به معنای بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو است و تا زمانی که سئو سایت شما مناسب نباشد، نمی‌توانید ترافیک خوبی از موتورهای جستجو جذب کنید. توجه داشته باشید که موتورهای جستجو بزرگ‌ترین منبع رایگان برای افزایش ترافیک و فروش سایت هستند و نباید آن را دست کم بگیرید.

پشتیبانی از چه طریقی انجام می‌شود؟

ما همیشه در دسترس کاربران هستیم! علاوه بر روش پشتیبانی تیکت که برای کاربران در نظر گرفته‌ایم، از روش‌های زیر هم می‌توانید به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید:

  • ارتباط از طریق تلگرام
  • ارتباط از طریق واتس‌آپ
  • ارتباط از طریق ایمیل
  • ارتباط از طریق تماس مستقیم

ما تقریباً 16 ساعت از روز را در 7 روز هفته آماده خدمات‌رسانی به مشتریان خود هستیم.

آیا با استفاده از این سرویس می‌توانیم به رتبه‌های اول گوگل برسیم؟

باید توجه داشته باشید که ما پروژه سئو انجام نمی‌دهیم، بلکه فقط تنظیمات فنی و اولیه سئو سایت وردپرسی شما را انجام می‌دهیم. هر تنظیم پایه‌ای که برای رسیدن به رتبه‌های اول نیاز دارید، به صورت اصولی انجام می‌شود اما تضمینی برای رتبه‌های خوب در گوگل وجود ندارد. سئو یک فرآیند زمان‌بر است و نیاز به تولید محتوا، لینک‌سازی و البته تبلیغات دارد. پس خدمات سئو ما اصلاً پروژه سئو نیست و فقط تنظیمات پایه سئو را برای سایت وردپرسی شما انجام می‌دهیم.

آیا خودمان هم می‌توانیم تنظیمات پایه سئو را انجام دهیم؟

بله! شما هم می‌توانید تنظیمات پایه سئو را انجام دهید و ما هم در بخش وبلاگ آموزش‌های لازم برای سئو وردپرس را در اختیار شما قرار داده‌آیم؛ اما بهتر است از خدمات سئو وردپرس استفاده کنید تا تمام کارهای لازم را به صورت اصولی انجام دهیم. سئو آزمون و خطا نیست و یک اشتباه کوچک می‌تواند کسب‌وکار شما را از بین ببرد! بنابراین بهتر است از خدمات سئو وردپرس ما که با قیمت بسیار مناسبی انجام می‌شود، استفاده کنید.

ما به خدمات دیگری از سئو نیاز داریم، چگونه سفارش دهیم؟

اگر خدمات دیگری از سئو مدنظر شما است و در این صفحه وجود ندارد، می‌توانید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید تا خدمات اختصاصی برای شما انجام شود.